Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Gastenboek

  • 18-07-2018 - <a href="http://viabiovit.com/">viagra without prescription</a> buy viagra soft online <a...  lees meer
  • 17-07-2018 - <a href="http://viabiovit.com/">viagra canada</a> buy viagra online with prescription <a...  lees meer
  • 16-07-2018 - <a href="http://viagraky.com/">viagra without a doctor prescription</a> low price viagra...  lees meer
Plaats een bericht
  • Playmoplezier
  • Bart Plaza

Thrillers

artikelen per pagina
  • Tot stof
    Tot stof

    1949. De oorlog is voorbij, maar nog niet vergeten. ISBN 9789022577356. Paperback, nette staat.
    Jaar van uitgave: 2016, auteur: Felix Weber.
    Uitgeverij de Boekerij.

    € 6,50
  • Het Bourne verraad
    Het Bourne verraad

    Jason Bourne neemt een missie aan om zijn enige vriend in de CIA te redden. Martin Lindros verdween in Afrika terwijl hij zendingen uraniumerts volgde. Bourne weet Lindros terug te halen en laat zich overreden om met hem het…

    € 5,00
  • Slapende vennoot
    Slapende vennoot

    Clarissa Morland is een aantrekkelijke, wat verlegen vrouw van zeventwintig, die terchtstaat voor de moord op haar ex-minnaar John Grant. John werd `s ochtends vroeg neergeschoten toen hij de deur van zijn afgelegen boerderij…

    € 5,00
  • Impasse
    Impasse

    Millie Hollander heeft het al ver geschopt in haar carrière. De jonge rechter is zeer kundig, staat bekend om haar liberale ideeën en is bovendien lid van het Hooggerechtshof. Voor senator Levering zijn dit genoeg redenen om de…

    € 6,50
  • Lokvogel
    Lokvogel

    Melody Beecham leidt een bevoorrecht leven. Als dochter van de Engelse Lady Rosalind en de Amerikaanse Wallis Beecham, een selfmade miljonair met politieke connecties, heeft het haar nooit aan iets ontbroken. Het feit dat haar…

    € 3,50
  • Het Tolstoj gevoel
    Het Tolstoj gevoel

    in Washington ontdekt advocate Beth Convey dat iemand miljoenen van een belangrijke cliënt heeft gestolen. Bij the Washington Post krijgt Ruslandkenner Jeffrey Hammond een telefoontje voor een nachtelijke afspraak met een…

    € 5,00
  • Raak!
    Raak!

    als Lucy Greene de dood van haar man onderzoekt, stuit ze op een gevaarlijk en uiterst geheim onderzoek naar biologische oorlogsvoering. En ze merkt al snel dat er mensen zijn die alles op alles zetten om haar tegen te houden...…

    € 5,00
  • Maskerade
    Maskerade

    sinds de val van de Muur is de vijand dichter bij huis en veel moeilijker te vinden. Maskerade is een reis door de wereld van nationale veiligheid en internationale terreur. Een vrouw wordt wakker zonder herinneringen. Haar kamer,…

    € 5,00
  • De Kennedy code
    De Kennedy code

    een adembenemende politieke actiethriller waarin een supergeheime, elitaire splintergroep binnen de Vrijmetselarij centraal staat. Het perfecte leesavontuur voor de lezers van Dan Brown en David Baldacci! ISBN 9789061122562.…

    € 5,00
  • Baraka
    Baraka

    Martin Laing, in dienst bij de grote Amerikaanse oliemaatschappij Western Oriental, gaat in 1980 naar Vietnam om te praten over de grote olievoorraden daar voor de kust. Maar de communistische regering wil pas zaken doen als Laing…

    € 3,50
  • De stem van het volk
    De stem van het volk

    Nikki Koudstaal leidt een zorgeloos bestaan. Ze geniet van het geld van haar man, de middagen met haar vriendinnen en sinds kort ook van haar geheime relatie met Hugh. Maar haar leven verandert in een nachtmerrie als twee…

    € 6,50
  • Charlie Kane
    Charlie Kane

    ISBN 9056951742. Hardcover, nette staat. Stofomslag ontbreekt.
    Jaar van uitgave: 2003, auteur: Jules Hardy.
    Uitgeverij van Buuren.

    € 5,00
artikelen per pagina